Szanowni Państwo,

mam zaszczyt zaoferować Państwu swoją wiedzę oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia specjalistycznych kursów z języka niemieckiego.

W obecnej rzeczywistości rozrastających się usług i współpracy międzynarodowej język niemiecki zaczyna być niezbędny w kontaktach handlowych, zawieraniu umów i działaniu na terenach krajów niemieckiego obszaru językowego. Jako magister filologii germańskiej z wieloletnim stażem (dyplom w 1992 r. na UAM w Poznaniu) oraz absolwentka Wydziału Prawa i Administracji (dyplom w 1998 r. na UMK w Toruniu) posiadam odpowiednie kwalifikacje. Ponadto pełniona przeze mnie funkcja tłumacza przysięgłego przy Sądzie Rejonowym oraz praca na stanowisku głównego specjalisty w biurze prawno - organizacyjnym w Dyrekcji Generalnej PKP pozwoliły mi na nabycie dużego doświadczenia w dziedzinie tłumaczeń oraz wykładni aktów prawnych, zarówno polsko- jak i niemieckojęzycznych.

Oferujemy:

Ponadto, oferujemy również możliwość nauki języka polskiego dla uczniów niemieckojęzycznych na miejscu lub w Państwa firmie. Nasi nauczyciele mają doświadczenie zarówno z osobami dorosłymi, młodzieżą jak i z małymi dziećmi. W szczególnych wypadkach zajmujemy się nauczaniem małych dzieci (języka polskiego i niemieckiego) w przedszkolu (grupowo lub indywidualnie).

Zapraszamy do nas wszystkich chętnych do nauki i doskonalenia znajomości języka niemieckiego, w szczególności: gimnazjalistów, licealistów, maturzystów, studentów ...

Joanna MOSZYŃSKA-BOGDAN